$nbsp;
Pokaz Karate Shotokan w Galerii Korona w Kielcach

Pokaz z okazji VII Ogólnopolskiego Dnia Marzeń organizowanego przez fundację "Mam Marzenie".

W dniu 21 maja 2016 roku mieliśmy okazję wspomóc fundację "Mam Marzenie" w organizowanym przez nią VII Ogólnopolskim Dniu Marzeń. Jest to cykliczna, jednodniowa akcja odbywająca się każdego roku. Wydarzenie to jest adresowane do dzieci, rodziców, ale także lekarzy i pielęgniarek, mające zwrócić uwagę na profilaktykę zdrowotną w leczeniu nowotworów u dzieci.

Z tej okazji przygotowaliśmy z senpai Tomaszem mini pokaz karate. Mówiąc "mini" mam na myśli ilość osób, ponieważ pokaz trwał ok. 0,5 h i zawierał materiał dość obszerny jak na taką imprezę. Był to nasz pierwszy pokaz i nie wszystko wyszło tak jakbyśmy sobie tego życzyli (choć myślę że publika się nie zorientowała). Ale pomimo to myślę, że był w miarę udany. W każdym razie mamy dobry materiał startowy do opracowywania następnych pokazów. Skrót filmowy z tego wydarzenia możecie zobaczyć poniżej.

 

 
 

Klub Karate Shotokan AGATSU Kielce

Pierwszy i jedyny klub Karate Shotokan
w woj. Świętokrzyskim.
Tradycja w technice - nowoczesność w nauczaniu.

Kielce, Świętokrzyskie

telefon: 660-375-259
e-mail: karate@shotokan-kielce.pl

 

Klub zrzeszony w:

 

© 2021 Klub Karate Shotokan AGATSU Kielce

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce,