$nbsp;

Licencje PUKT

Każdy z uczęszczających na zajęcia w naszej sekcji zobowiązany jest do wykupienia indywidualnej licencji w Polskiej Unii Karate Tradycyjnego (koszt 50 zł na rok). Bez wykupionej licencji udział w zajęciach jest niemożliwy.

czytej więcej: Licencje PUKT

Wspólny trening dzieci i rodziców

Sposób prowadzenia treningów i odpowiednio dobrany program szkolenia Klubu Karate Shotokan AGATSU Kielce, pozwala na jednoczesny udział w treningu rodziców i dzieci. Nie oznacza to, że muszą być w jednej parze. Najczęściej ćwiczący są dobierani wiekowo lub wg. stopnia zaawansowania.  To czysta przyjemność móc obserwować jak członkowie jednej rodziny wzajemnie się motywują i rozwijają na drodze karate.


Drugą i kolejne osoby z rodziny obowiązuje zniżka na treningi.


Nie mam nic przeciwko przed takiemu rodzinnemu charakterowi sekcji. Tak właśnie było na początku. Najważniejsze było nauczyć najbliższych umiejętności walki, dopiero później pojawiały się podziały. Co więcej, sekrety rodzinne na polu sztuk walki niechętnie były wyjawiane na zewnątrz. W tej chwili w naszej sekcji ćwiczy ok 20 osób z czego blisko połowa to rodzice + dzieci. Czasami zdarza się tak, że dzieci odpadają a rodzice zostają.

ZAPRASZAMY!

 
 

Klub Karate Shotokan AGATSU Kielce

Pierwszy i jedyny klub Karate Shotokan
w woj. Świętokrzyskim.
Tradycja w technice - nowoczesność w nauczaniu.

Kielce, Świętokrzyskie

telefon: 660-375-259
e-mail: karate@shotokan-kielce.pl

 

Klub zrzeszony w:

 

© 2021 Klub Karate Shotokan AGATSU Kielce

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce,