$nbsp;

W minioną niedzielę 12 raz odbył się staż Karate Shotokan w Kielcach. Prowadzącym staż był jak zwykle shihan Waldemar Dąbrowski. Tak jak zawsze odbyły się 4 godziny treningów (podzielone na dwie sesje treningowe) plus egzaminy dla nominowanych osób.

Tym razem staż miał miejsce nie tam gdzie zwykle trenujemy, lecz w sali Judo Kieleckiego Klubu Judo "Żak" Kielce. Sala wyposażona była w matę do ćwiczeń dzięki czemu można było wykonać dużo ćwiczeń ma które rzadko możemy sobie pozwolić w toku normalnych treningów (pady, techniki w parterze). Choć nie zabrakło również ćwiczeń typowych dla Karate (sposoby poruszania się, kombinacje). No i oczywiście to czego zabraknąć nie może czyli kata, ze szczególnym przywiązaniem uwagi do szczegółów.

Po wyczerpujących treningach osoby nominowane czekało jeszcze zdanie egzaminu na kolejne stopnie. Było trochę pomyłek, ale na tak dużym wyczerpaniu często czasem pozbierać myśli. Niemniej jednak wszyscy złożyli egzamin pozytywnie.

Dziękuję i powodzenia

oss

 

  • IMG_9307
  • IMG_9311
  • IMG_9312
  • IMG_9315
  • IMG_9330
 
 

Klub Karate Shotokan AGATSU Kielce

Pierwszy i jedyny klub Karate Shotokan
w woj. Świętokrzyskim.
Tradycja w technice - nowoczesność w nauczaniu.

Kielce, Świętokrzyskie

telefon: 660-375-259
e-mail: karate@shotokan-kielce.pl

 

Klub zrzeszony w:

 

© 2021 Klub Karate Shotokan AGATSU Kielce

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce,