Od początku swojego istnienia bardzo starannie wyszukujemy osoby bądź organizacje, dzięki którym możemy się dalej rozwijać i podnosić kwalifikacje. Dlatego zawsze współpracujemy z najlepszymi.

Oczywiście jest to możliwe ponieważ sami posiadamy duże doświadczenie i wiemy czego szukać. Do 2019 roku naszą sekcję na stażach regularnie odwiedzał shihan Waldemar Dąbrowski (7 dan). Jest to jeden z najwyższych stopni karate w Polsce. Pomijając stopnie, jego wiedza i podejście do karate jest w wielu kwestiach unikalne.

Od sierpnia 2020 nasz klub jest zrzeszony w Polskiej Unii Karate Tradycyjnego. Jest to organizacja stosunkowo młoda, ale tworzona przez ludzi z dużym doświadczeniem w świecie karate. Działająca prężnie i solidnie. Jej ambicją jest dopasowanie stylu działania do wymogów dzisiejszego świata i stylu życia. Ponadto współpracująca z Dojo Stara Wieś, gdzie odbywa się znakomita większość imprez przez nią organizowanych.

 

 

Osoby, które chcą zdawać egzaminy lub uczestniczyć w innych aktywnościach organizowanych przez PUKT są zobowiązane jest do wykupienia indywidualnej licencji w Polskiej Unii Karate Tradycyjnego (koszt 50 zł na rok).

Poniżej przydatne linki:

strona www PUKT - www.pukt.pl

system, w którym należy założyć indywidualne konto i opłacić licencję - https://system.pukt.pl/

założenie konta - https://www.youtube.com/watch?v=UBJdY9SXPcI

dołączenie do odpowiedniego klubu - https://www.youtube.com/watch?v=UBJdY9SXPcI

zapis na egzamin - https://www.youtube.com/watch?v=WgT2XRGFvRo